Hello everyone! I usually don't do posts on Saturdays, however I haven't had the time to stop by here and post for a few days :(So I thought I'd do a post... 

Today me and my lovely husband went to our favorite Mexican restaurant for a late lunch and then had some coffee at the oh-so-commercial Starbucks. But this time I had a cute friend accompanying me; a sweet black&white kitty cat, who slept on my lap while we were sipping our coffees. I get so relaxed when I have a furry friend with me :)

Anyways, I wanted to share with you my latest street style inspirations from Stockholm and Copenhagen. Hope they'll inspire you as well!


Herkese merhaba! Genellikle Cumartesi günleri post hazırlamıyorum, fakat son birkaç gündür yoğunluktan bloğuma uğrayamadığımdan bugün bir post yazmam iyi olur diye düşündüm.  

Bugün sevgili eşimle en sevdiğimiz restoranlardan biri olan Ranchero'da öğlen yemeği yedik, ardından da pek bir ticari kahve noktası olan Starbucks'ta kahvemizi içtik.  Bu sefer kahvelerimizi içerken bize sevimli tüylü bir arkadaş eşlik etti; kucağımda uyumasıyla bana çok huzur verdi :) 

Bugün fazla yazasım yok açıkçası... O nedenle sizleri son günlerdeki ilhamlarımdan Stokholm ve Kopenhag sokak modasından seçtiklerimle başbaşa bırakacağım... Umarım sizler de beğenirsiniz.
All credits to owners


Thanks for reading!
                                                                                                        
 
Top